דף הבית » רשימת נציגויות » ProfilGate-ניקוי גלגלים בכניסה לאזורי ייצור

ProfilGate-ניקוי גלגלים בכניסה לאזורי ייצור

פרופילגייט הוא השם המסחרי לסדרת מוצרים מבוססי פטנט לניקוי פסיבי של גלגלים ונעלים במעברים בית אזורים שונים או בכניסות למפעלי ייצור.

היצרן, חברה גרמנית,  Maschinenfabrik Heute GmbH & Co. KG, העוסקת מאז 1950 במכונות לצחצוח נעליים וניקוי סוליות. לחברה גם שטיחי כניסה אקטיביים עם מברשות ממוכנות.

הפטנט של מוצרי פרופילגייט מבוסס על מברשות במבנה מיוחד המבצעות פעולת הברשה אופקית על גלגלי המלגזה מבלי להידרש למקור אנרגיה חיצוני.

                              

 

המברשות מורידות 90%  מהלכלוך שעל גלגלי המלגזה ונחסכות פעולות ניקיון רבות שצורכות זמן כח אדם ואנרגיה.

במפעלים רבים בונים  אזורי AIR LOCK   המונעים מאבק מרחף להיכנס לאזור הייצור אבל הלכלוך שעל גלגלי המלגזה אינו נעצר שם. במקרים רבים משתמשים במלגזות שונות לכל אזור והסחורה מועברת פנימה בשני שלבים דבר המאלץ שטחי אחסון ביניים.

(יש עוד אפקטים חיוביים על פי היישום, כמו סילוק האבק השחור שמקורו בצמיגים ומכיל גם חומרים רעילים,  הארכת חיי שטיחים דביקים ואמצעי ניקוי מתכלים והארכת חיי משטחי הרצפה.)

המוצר כבר זוכה להצלחה בעולם כולו כולל התקנות חוזרות במפעלים מובילים. (למשל  מערכות ב12 מפעלים שונים של קוקה קולה)

מהלקוחות הידועים: יונילבר, קוקה קולה, האגן דאז, נסטלה, מולר, פררו.

באייר, נובארטיס, פייזר, רוֹש, פרזניוס קאבי, פרוקטור אנד גמבל, GEA, קלוקנר פנטפלסט, GE, מישלין, בוש, איירבוס, ABB, קרשר, LG, אלקטרולוקס, SKF, דנפוס ובתעשיית הרכב: אאודי, מרצדס,פיאט, BMW, הונדה, טויוטה, ולוו, ולקסווגן, לנדרובר,

לסרטים ופרוספקטים ניתן להיכנס לאתר של פרופילגייט בכתובת :

http://www.profilgate.com/index.php?id=1343